
1 550 ₴
СКИДКА ЗА СТАРЫЙ АКБ
Акумулятори для мототехніки Exide користуються великою популярністю у всьому світі завдяки таким перевагам, як надійність, довговічність, високий рівень потужності та швидкість запуску. Для створення мото АКБ Ексайд використовуються новітні технології, що дозволяє гарантувати відмінну якість роботи, а широкий модельний ряд дозволяє підібрати оптимальний варіант для будь-якого транспортного засобу.
На сьогоднішній день в асортименті акумуляторів на мотоцикли Exide представлено три види конструктивних рішень: кислотні, свинцево-кислотні та гелеві. Останні є найсучаснішим і затребуваним варіантом, тому що унікальна технологія загущення електроліту дає можливість значно продовжити термін експлуатації АКБ та дозволяє використовувати його навіть у несприятливих умовах.
Виробник Ексайд представляє три основні серії акумуляторів для мотоциклів:
Conventional – вимагають ретельного догляду та своєчасного оновлення дистиляту;
Maintenance Free – не потребують обслуговування, але при цьому відрізняються підвищеною стійкістю до низьких температур та складних умов навколишнього середовища;
Factory Sealed – абсолютно не потребують додаткового контролю, абсолютно захищені від можливості проливання електроліту навіть в екстремальних умовах.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Exide |
| Страна производитель | Польша |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Емкость аккумулятора | 6 А·ч |
| Пусковой ток | 100 А |
| Обслуживание | Обслуживаемый |
| Полярность | "0" (+ справа) |
| Индикатор заряда аккумулятора | Нет |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Код запчасти | ETZ7-BS |
| Совместимость с маркой | Honda, Suzuki, BMW, Yamaha, Kawasaki |
| Совместимость с моделью | Anc, GSX-R, Anf, DRZ, G, CB Hornet, CRF, NPS, XVS, CB, CBR, SH, Vision, WR, PCX, Ninja |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 113 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Высота | 105 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Применение по типу | Мототехника |
| Вольтаж аккумулятора | 12v |