








2 140 ₴
| Напруга АКБ | 6V/12V |
| Струм заряду | 3A/6A |
| Тип АКБ | Свинцево-кислотні (Ca), EFB, AGM, GEL, AFB |
| Мін. ємність АКБ | 1.2Ah |
| Додаткові режими | Зберігання |
| Макс. ємність АКБ | 110Ah |
| Тип | Імпульсне інтелектуальне |
| Функції захисту | Від іскріння, перегріву, переполярності, перезарядки, короткого замикання |
| Живлення | 220-240В, 50-60 Гц |
| Робоча температура | -20°C - +50°C |
| Гарантія | 12 міс. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maxion |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Ток заряда | 6 А |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |