







770 ₴
Це надійне і компактне джерело живлення, спеціально розроблене для мотоциклів. Ось опис його особливостей, переваг і принципу роботи:
Особливості Мото акумулятора MAXION:Принцип роботи мото акумулятора аналогічний принципу роботи автомобільних акумуляторів. Він зберігає електричну енергію в хімічному вигляді і надає її за необхідності для запуску двигуна мотоцикла і живлення електроніки. Коли мотоцикл запускається, акумулятор надає стартовий струм для обертання двигуна, а потім заряджається від генератора мотоцикла під час руху.
Цей акумулятор є надійним і ефективним джерелом живлення для мотоциклів, забезпечуючи надійний запуск і стабільну роботу електроніки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Maxion |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Емкость аккумулятора | 7 А·ч |
| Пусковой ток | 85 А |
| Обслуживание | Обслуживаемый |
| Полярность | "0" (+ справа) |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 113 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Высота | 132 мм |