




1 790 ₴
СКИДКА ЗА СТАРЫЙ АКБ
Лінійка автомобільних акумуляторів INTER Eco поєднує в собі економічність і видатну продуктивність, призначену для автолюбителів, які цінують ефективне використання енергії та надійність у своєму автомобілі. INTER Eco - це стійке рішення, що забезпечує надійний пуск двигуна і стабільне енергопостачання, при цьому максимізуючи ефективне використання ресурсів.
Лінійка автомобільних акумуляторів INTER Eco - це ідеальне поєднання екологічності та продуктивності. Вони підкреслюють вашу турботу про природу, забезпечуючи надійний пуск двигуна і стабільне енергопостачання для вашого автомобіля. INTER Eco - це вибір тих, хто хоче поєднати продуктивність і турботу про навколишнє середовище в кожній поїздці.
| Основные | |
|---|---|
| Применение по типу | Легковые автомобили |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Емкость аккумулятора | 60 А·ч |
| Пусковой ток | 480 А |
| Обслуживание | Обслуживаемый |
| Полярность | "1" (+ слева) |
| Индикатор заряда аккумулятора | Нет |
| Производитель | INTER |
| Длина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Высота | 190 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип корпуса | Евро |