




2 970 ₴
СКИДКА ЗА СТАРЫЙ АКБ
Лінійка автомобільних акумуляторів INTER - це мистецтво поєднання просунутих технологій і надійності в одному продукті. INTER - це бренд, який зарекомендував себе з кращого боку в автомобільній індустрії, і надає широкий спектр рішень для різних видів автомобілів.
Лінійка автомобільних акумуляторів INTER "Premium" являє собою верхній стандарт надійності та продуктивності. INTER "Premium" - це вибір тих, хто цінує чудову якість і надійність у кожному витку свого автомобіля.
| Основные | |
|---|---|
| Применение по типу | Легковые автомобили |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Емкость аккумулятора | 74 А·ч |
| Пусковой ток | 720 А |
| Обслуживание | Малообслуживаемый |
| Полярность | "0" (+ справа) |
| Индикатор заряда аккумулятора | Нет |
| Производитель | INTER |
| Длина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Высота | 190 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип корпуса | Евро |