





2 085 ₴
СКИДКА ЗА СТАРЫЙ АКБ
Лінійка автомобільних акумуляторів INTER - це символ потужності та продуктивності, розроблений для автолюбителів, які цінують надійність і високу продуктивність у своєму транспортному засобі. INTER - це бренд, з більш ніж двадцятирічним досвідом, і він надає безліч рішень для різних типів автомобілів.
Лінійка автомобільних акумуляторів INTER "Sport" являє собою потужне рішення для спортивних автолюбителів, які цінують видатну продуктивність і надійність. INTER "Sport" - це вибір тих, хто хоче витягти максимум потужності зі свого автомобіля і відчути задоволення від спортивного водіння.
| Основные | |
|---|---|
| Применение по типу | Легковые автомобили |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Емкость аккумулятора | 60 А·ч |
| Пусковой ток | 580 А |
| Обслуживание | Малообслуживаемый |
| Полярность | "1" (+ слева) |
| Индикатор заряда аккумулятора | Нет |
| Производитель | INTER |
| Длина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Высота | 190 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип корпуса | Евро |