





3 320 ₴
Автомобільний акумулятор GLOBAL Asia SMF 50Ah, 580A, R+ (SMF 26R-78) (26), н.к.: Корейська якість для вимогливих водіїв
Автомобільний акумулятор GLOBAL Asia SMF – це продукт південнокорейської компанії Sebang Global Battery Co., Ltd, одного з лідерів у виробництві автомобільних акумуляторів. Завдяки використанню передових технологій та високоякісних матеріалів, акумулятори GLOBAL Asia забезпечують надійність та довговічність.
Автомобільний акумулятор GLOBAL Asia SMF 50Ah, 580A, R+ (SMF 26R-78) (26), н.к. – це надійний та потужний вибір для вашого автомобіля.
| Основные | |
|---|---|
| Применение по типу | Легковые автомобили |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Емкость аккумулятора | 50 А·ч |
| Пусковой ток | 580 А |
| Обслуживание | Необслуживаемый |
| Полярность | "0" (+ справа) |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Производитель | Global |
| Длина | 208 мм |
| Ширина | 174 мм |
| Высота | 205 мм |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип корпуса | Азия |