





4 610 ₴
Автомобільний акумулятор GLOBAL Asia EFB – це продукт південнокорейської компанії Sebang Global Battery Co., Ltd, одного з лідерів у виробництві автомобільних акумуляторів. Завдяки використанню передових технологій та високоякісних матеріалів, акумулятори GLOBAL Asia забезпечують надійність та довговічність.
Технологія EFB: основа надійності
Ключовою особливістю акумуляторів GLOBAL Asia EFB є використання технології EFB (Enhanced Flooded Battery).
Ця технологія передбачає додавання скловолокна до активної маси пластин, що значно покращує їх характеристики:
Автомобільний акумулятор GLOBAL Asia EFB 65Ah, 550A, R+ (EFB Q85L) (Q85) – це надійний та сучасний вибір для вашого автомобіля.
| Основные | |
|---|---|
| Применение по типу | Легковые автомобили |
| Тип аккумулятора | EFB |
| Емкость аккумулятора | 65 А·ч |
| Пусковой ток | 550 А |
| Обслуживание | Необслуживаемый |
| Полярность | "0" (+ справа) |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Производитель | Global |
| Длина | 232 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Высота | 225 мм |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип корпуса | Азия |