




6 480 ₴
Потужність 1000VA/700W
Кількість розеток 2х Schuko
Призначення Для дому
Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі 183-245 В
Акумуляторна батарея Зовнішня
Форма вихідної напруги Чиста синусоїда
Тип архітектури Лінійно-інтерактивні (line-interactive)
Тип використовуваної батареї 12V
Особливості З дисплеєм, холодний старт
Країна виробник Китай
Габарити 408*145*220
Вага 9,2
Інтерфейси USB / RJ45
Кількість фаз (вхід/вихід) 1
Захист Аварійне відключення ліній передачі даних, від короткого замикання, від навантаження
Гарантія 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maxion |
| Страна производитель | Китай |
| Количество входных розеток | 1 шт |
| Количество выходных розеток | 2 шт |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Технические характеристики | |
| Тип ИБП | Линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Выходная мощность | 700 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 1000 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 408 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Высота | 220 мм |
| Вес | 9.2 кг |