

5 455 ₴
ЗНИЖКА ЗА СТАРИЙ АКБ
VARTA® пропонує продукти, засновані на покращеної технології акумулятора з рідким електролітом (EFB), які забезпечують кращу надійність та продуктивність у порівнянні зі стандартними свинцево-кислотними акумуляторами для легкових і вантажних автомобілів. Акумулятори Varta створюються, щоб відповідати конкретним вимогам споживачів і випускаються на заводах в Європі, щоб відповідати найвищим стандартам якості.
Акумулятори EFB можуть використовуватися з частковим зарядом і не вимагають глибокого заряду-розряду, як AGM акумулятори. Це можливо завдяки полиэстэровому сітчастому матеріалу, який додається на позитивну поверхню пластини. Це допомагає закріпити активний матеріал пластини, що підвищує термін служби.
Переваги:

| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | EFB |
| Ємність акумулятору | 72 А. г |
| Пусковий струм | 760 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Виробник | Varta |
| Довжина | 261 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 220 мм |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Код запчастини | 572501076 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип корпусу | Азія |