


2 425 ₴
ЗНИЖКА ЗА СТАРИЙ АКБ
Коли потрібні абсолютна надійність і душевний спокій, лінійка Blue Dynamic забезпечує вищу пускову потужність і справляється з вашим напруженим ритмом життя. Ці акумулятори забезпечують стабільно високу продуктивність упродовж тривалішого часу.
Основні переваги
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 45 А. г |
| Пусковий струм | 330 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Виробник | Varta |
| Довжина | 238 мм |
| Ширина | 129 мм |
| Висота | 227 мм |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 545156033 |
| Користувальницькі характеристики | |
| рік | 2016 |
| Тип корпусу | Азія |