


2 220 ₴
ЗНИЖКА ЗА СТАРИЙ АКБ
Коли потрібні абсолютна надійність і душевний спокій, лінійка Blue Dynamic забезпечує більш високу пускову потужність і справляється з вашим напруженим ритмом життя. Ці акумулятори забезпечують стабільно високу продуктивність протягом більш тривалого часу.
Основні переваги
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 40 А. г |
| Пусковий струм | 330 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Виробник | Varta |
| Довжина | 187 мм |
| Ширина | 127 мм |
| Висота | 227 мм |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Код запчастини | 540127033 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип корпусу | Азія |